Названо області, де складна ситуація зі світлом

У понеділок рано вранці у семи областях України були виявлені відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також через обстріли без електропостачання залишилися деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Електроспоживання зросло на 2,2% через підвищення температури, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики рекомендують громадянам зменшити споживання електроенергії в період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *