Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі влаштували шахрайську схему, якою заволодівалися бюджетними коштами, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Шахраї вигадували, що проводять роботи на ділянках, де вибухонебезпечні предмети вже були виявлені та видалені раніше. Вони навіть підкладали боєприпаси, щоб убедити усіх у реальності проведених робіт. Ця шахрайська діяльність дозволила зловмисникам створити враження, ніби вони розмінили понад 820 гектарів сільськогосподарських земель. Правоохоронні органи вже оголосили про підозру директорові одного з підприємств та керівниці групи саперів, які брали участь у цій шахрайській схемі. З’ясувалося, що до цієї схеми причетні ще чотири особи, яким також пред’явлено підозри. Шість осіб, які брали участь у цій змові, можуть бути засуджені до 12 років ув’язнення, конфіскації майна та заборони обіймати певні посади.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *