У міністерстві закордонних справ Ірану заперечили заяву віцепрезидента США Джей Ді Венса щодо дозволу інспекторам МАГАТЕ повернутися на ядерні об’єкти країни. Про це у ніч проти вівторка, 23 червня, повідомляє BBC. Зазначається, що МЗС Ірану заявило державним ЗМІ, що Тегеран не взяв на себе “жодних нових зобов’язань” щодо ядерних інспекцій. Венс за підсумками переговорів у Швейцарії заявляв про домовленість з Тегераном відновити контроль з боку міжнародного агентства. Це нібито стало однією з двох умов для того, щоб Вашингтон скасував на 60 днів санкції проти іранської нафти – інша стосувалася вільного мореплавства в Ормузької протоці. За словами Венса, домовленість з МАГАТЕ про відновлення місії мала відбутися вже цього тижня, а перемовини з інспекторами мали розпочатися негайно. Проте Іран наполягає, що не брав на себе нових зобов’язань. На тлі розбіжностей у поглядах президент США Дональд Трамп знову пригрозив “зробити те, що повинен”, якщо Іран “не буде відданим угоді і не поводитиметься належним чином”. Навігація записів У РФ рекордно зросли гуртові ціни на бензин Держоблігації Росії рекордно обвалилися – ЗМІ