Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України. Зазначається, що днями пресслужба “містян” повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою. У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі. Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював там до теперішнього часу. Крім того, раніше повідомлялося, що Олександрія розпрощалася з двома гравцями. Олександрія посилила команду футболістом зі Швейцарії Навігація записів Чемпіонат світу-2026: анонс тринадцятого дня – найкраща можливість для Роналду забити Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції