Головний тренер національної збірної Норвегії Столе Сольбаккен поділився своїми думками про найближчу зустріч зі збірною Франції. Нагадаємо, що матч третього туру чемпіонату світу вирішить, хто займе перше місце в групі та вийде в плейоф. “Ми ще не почали підготовку до гри з Францією, тому зараз ми повернемося до нашого табору і добре відновимося, бо нам це необхідно після дуже важкої гри. У такому матчі візьмуть участь і інші гравці”, – цитує його слова видання Reuters. Крім того, тренер відзначив значення Ерлінга Голанда в команді: “Він найкращий нападник. Він не грає за Францію чи Аргентину, він грає за Норвегію. У нього вже чотири голи – два дублі на найбільшій сцені. Легше вигравати гонку бомбардирів, коли ти граєш за Францію чи Аргентину, але ми постараємося дати Ерлінгу більше матчів і більше допомоги”, – додав Сольбаккен. Навігація записів Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів