Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні війська РФ влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє мирних мешканців. Також були пошкоджені автомобілі. Подробиці цієї атаки наразі встановлюються.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *