Сьогодні війська РФ влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє мирних мешканців. Також були пошкоджені автомобілі. Подробиці цієї атаки наразі встановлюються. Навігація записів ЗСУ уразили унікальний завод в Росії У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті