Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"

На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де було фіктивно працевлаштовано 37 осіб. Організаторкою схеми виявилася заступниця директорки, яка спільно з іншими працівниками використовувала недійсних працівників для отримання зарплати. Всього в результаті цієї схеми завдано збитків у розмірі понад 15,3 мільйонів гривень. П’ятьох учасниць схеми оголошено підозру і зараз їм визначено запобіжні заходи. Провадження триває під контролем обласної прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *