На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де було фіктивно працевлаштовано 37 осіб. Організаторкою схеми виявилася заступниця директорки, яка спільно з іншими працівниками використовувала недійсних працівників для отримання зарплати. Всього в результаті цієї схеми завдано збитків у розмірі понад 15,3 мільйонів гривень. П’ятьох учасниць схеми оголошено підозру і зараз їм визначено запобіжні заходи. Провадження триває під контролем обласної прокуратури. Навігація записів Росіяни вдарили по кінотеатру в Конотопі, четверо поранених І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів