Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Зеленський наголосив, що ця інформація була підтверджена розвідкою та Головкомом, і він уважно слідкує за подальшим розвитком ситуації. Раніше президент надав Лукашенку тиждень на демонтаж цих ретрансляторів, які використовувалися для ударів по окремих областях України. Тепер Зеленський уточнив, що йдеться про чотири ретранслятори в Гомельській та Брестській областях Білорусі.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *