Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Голова міськради Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров повідомили про це. У Сумах під час атаки застосували безпілотний літальний апарат “Молнія”, що призвело до пожежі на одній з АЗС. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров також зазначив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком атаки Росії на автозаправні станції. Навігація записів Генштаб підрахував нові втрати РФ Стало відомо, як відпрацювала ППО