Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Вранці 25 червня війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. П’ятеро співробітників медичного закладу постраждали від удару. Вони отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні доставили жінку, яка постраждала від атаки російського “шахеда” у попередній день. Жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травму середнього ступеня тяжкості. Новину про атаку на лікарню повідомила Херсонська обласна адміністрація.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *