Вранці 25 червня війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. П’ятеро співробітників медичного закладу постраждали від удару. Вони отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні доставили жінку, яка постраждала від атаки російського “шахеда” у попередній день. Жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травму середнього ступеня тяжкості. Новину про атаку на лікарню повідомила Херсонська обласна адміністрація. Навігація записів У Генштабі оприлюднили дані про бої на фронті Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj