Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Укренерго повідомило, що російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури призвели до знеструмлення п’яти областей України: Донецької, Харківської, Сумської, Херсонської і Запорізької. Через це споживання електроенергії зросло на 3,7%. Енергетики закликають громадян економно витрачати електроенергію, переносячи активне споживання на період з 10:00 до 16:00 та у вечірні години з 18:00 до 22:00. Не рекомендується увімкати одночасно декілька потужних електроприладів.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *