Укренерго повідомило, що російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури призвели до знеструмлення п’яти областей України: Донецької, Харківської, Сумської, Херсонської і Запорізької. Через це споживання електроенергії зросло на 3,7%. Енергетики закликають громадян економно витрачати електроенергію, переносячи активне споживання на період з 10:00 до 16:00 та у вечірні години з 18:00 до 22:00. Не рекомендується увімкати одночасно декілька потужних електроприладів. Навігація записів Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини