Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У результаті нападу на команду саперів у Херсонській області двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Організація вирішила припинити роботу з розмінування в Україні через цю трагедію. За даними військового керівництва Херсона, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, але цю інформацію ще перевіряють. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад показує небезпеку для гуманітарних працівників під час конфлікту. Наразі організація працює лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *