Міський голова на Київщині був звинувачений у зловживанні владою через незаконне заволодіння землею та розтрату бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він організував схему, щоб перекласти земельні ділянки на більш цінні території, такі як лісові масиви та прибережні зони, та укладав недійсні договори на озеленення території. Також було виявлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання договорів. Прокуратура подала клопотання до суду щодо тримання під вартою міського голови та його відсторонення від посади. У ході слідства були зафіксовані розмови, які можуть свідчити про плани незаконної приватизації землі та одержання хабарів. Навігація записів Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації В російській Уфі пролунали вибухи на НПЗ