На Хмельницькій АЕС проходять обшуки

У четвер, 25 червня, на Хмельницькій атомній електростанції проводяться слідчі дії правоохоронців щодо минулих закупівель. Компанія “Енергоатом” повідомила, що надає всю необхідну документацію та співпрацює з правоохоронними органами. Вони підкреслили, що робота станції не порушена і безпечність не постраждала. Керівництво компанії обіцяє прозоро вирішувати усі питання і підтримувати співпрацю з правоохоронцями.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *