Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Служба безпеки України разом з Національною поліцією та прокуратурою розкрили діяльність ще чотирьох людей, які співпрацювали з російською ФСБ. Вони вчиняли підпали у автомобілів Збройних сил на Кіровоградщині та в Одеській області. Ці злочинці були завербовані іноземною розвідкою та виконували завдання, щоб підпалювати транспортні засоби військових. Після цього їм варто було підготувати саморобну бомбу для підриву електропоїзда. Одного зі зловмисників затримали, коли він намагався підпалити військовий автобус та зафіксувати це на відео для передачі Росії. Всім затриманим оголошено про підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *