У Франції на деякий час призупинили роботу двох ядерних реакторів, щоб уникнути перегріву річок через високі температури. Ядерні електростанції використовують воду з річок для охолодження реакторів, але вода, нагріваючись, потрапляє назад у річку. Французький енергетичний оператор EDF призупинив роботу реакторів на станціях Ножан-сюр-Сен та Буже, щоб дотримуватись температурних норм для води з річок. Також були вжиті заходи для зменшення температурних різниць, щоб зберегти екосистему річок і захистити флору та фауну регіону. Навігація записів У Кремлі не повірили заявам Трампа щодо України Коломойського у Росії заочно засудили за крадіжку нафти на 10 млрд рублів