Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення більше 9500 українців було повернуто з російського полону. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 осіб. За останнім звітом, ще 160 українських військовослужбовців були звільнені, більшість з них були утримувані в неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив важливість продовження роботи з повернення українців з полону та підтримки їх після повернення. Він також подякував переговорній групі та українським військовим за роботу з обміном полоненими.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *