США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про удари, які були нанесені по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно в Ормузькій протоці. У результаті ударів були пошкоджені іранські місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM наголосив, що така агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим міжнародним торговим коридором. Збройні сили США залишаються пильними та координують безпечний прохід для комерційних суден, щоб забезпечити дотримання угоди та безпеку судноплавства в регіоні.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *