У п’ятницю, 26 червня, боксер Олександр Усик вирішив позбутися своїх титулів. Його менеджер, Едді Гірн, заявив, що Усик має намір повернутися на ринг і боротися за чемпіонський пояс. Це може призвести до появи чотирьох нових чемпіонів у дивізіоні. Гірн також зазначив, що спершу їхній боксер планує провести обов’язкові бої перед тим, як знову вийти на бій за титул. У той же час президент WBC закликав Усика провести повторний поєдинок. Навігація записів Лідери збірної Бельгії встановили нові рекорди Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф