У місті Дрогобич поліцейські затримали чоловіка, який пошкодив меморіал, присвячений жертвам німецької окупації в період з 1941 по 1944 рік. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який, ймовірно, вчинив це з хуліганських мотивів, будучи п’яним. Поліція виявила відеозапис, на якому чоловік пошкоджує пам’ятник. Після проведення розшукових заходів правоохоронці затримали правопорушника. Вирішується питання щодо його подальшої відповідальності перед законом. Навігація записів Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень