На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

У місті Дрогобич поліцейські затримали чоловіка, який пошкодив меморіал, присвячений жертвам німецької окупації в період з 1941 по 1944 рік. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який, ймовірно, вчинив це з хуліганських мотивів, будучи п’яним. Поліція виявила відеозапис, на якому чоловік пошкоджує пам’ятник. Після проведення розшукових заходів правоохоронці затримали правопорушника. Вирішується питання щодо його подальшої відповідальності перед законом.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *