Українські громадяни, які були утримані в неволі в Росії після окупації деяких областей України у 2022 році, повернулися додому. Серед них є люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали росіяни. Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що це сталося завдяки його роботі з російським колегою. Один з українців був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого затримали по дорозі на роботу в день російського вторгнення. Серед звільнених також є доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі. Навігація записів Винищувач МіГ-29 розбився на Полтавщині На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети