Міністр закордонних справ Андрій Сибіга написав у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він зазначив, що росіяни вірять у цей “дух” і намагаються нав’язати свою точку зору іншим. Сибіга підкреслив, що для Росії важливо співпрацювати з Україною і шукати мирні рішення, а не вірити в “духів”. Також було заявлено, що США не досягли остаточних домовленостей щодо України під час переговорів в Анкориджі, і Росія більше не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною. Навігація записів Зеленський ініціював нову державну нагороду – орден Європи Удар по Запоріжжю: число поранених різко зросло