Іспанський футбольний клуб Бетіс хотів взяти українського форварда Артема Довбика до своєї команди, але угода з Ромою не вдалася. Бетіс хотів орендувати гравця на рік і купити за 15 мільйонів євро, але Рома відмовилася. Римляни шукають покупця для Довбика, щоб мати гроші на нового форварда. У минулому сезоні Довбик забив три голи за Рому у 18 матчах. Навігація записів Житомирське Полісся представило нового гравця команди На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону