Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, повідомляє моніторинговий Telegram-канал “Крымский ветер” Серія потужних вибухів лунала в Криму протягом всієї ночі, заявили очевидці. Головним об’єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі – одна з ключових електростанцій півострова. “У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово зосталося без електропостачання… Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й тепер”, – стверджує Развожаєв. Масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС встановлюються. Представник окупаційної влади спробував заспокоїти населення, проте все ж закликав економити заряд батарей телефонів. Крім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція (РЛС) радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ. З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ Навігація записів РФ ударила по будинках в Балаклії: є загиблий В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС