Іран відповів ударами ракетами та безпілотниками по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні після того, як США завдали ударів по Ірану. Цю інформацію повідомив американський телеканал CNN, посилаючись на заяви КВІР та іранський державний телеканал Press TV. Удари США порушили режим припинення вогню, що призведе до зупинення дипломатичних процесів, заявив КВІР. Іранські військові стверджують, що їхні удари були відповіддю на атаки військових США. КВІР обіцяв “нищівну відповідь” американським військовим. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці. Навігація записів На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США