Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про досягнення прогресу після першого раунду переговорів зі США у Швейцарії. Сторони обговорювали підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Також було домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники – Катар та Пакистан – зауважили, що переговори пройшли в позитивній атмосфері, і було досягнуто обнадійливого прогресу. Сторони уклали угоду щодо створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом медіації та домовилися про дорожню карту для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії. Також було узгоджено створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори між США та Іраном увійшли в критичну фазу.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *