Конституційний суд Чехії зобов'язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен дозволити президенту країни приєднатися до делегації на липневому саміті НАТО в Анкарі. Це рішення було ухвалено після суперечок між президентом та урядом щодо того, хто має представляти Чехію на цьому саміті. Суд вважає, що участь президента у самітах НАТО – це важлива практика, яку необхідно дотримуватися.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *