Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталася серія вибухів, що призвела до перебоїв з електропостачанням у декількох містах регіону. Жителі різних районів Криму повідомляли про почуті вибухи, а також спостереження за роботою протиповітряної оборони. Свідки зазначали вибухи в Армянську, Сімферополі та інших населених пунктах. Також були повідомлення про спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнились повідомленнями про відключення електроенергії у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень, але офіційної інформації щодо наслідків нових вибухів від окупаційної влади Криму поки немає.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *