У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжать евакуацію з семи прикордонних сіл, де ця процедура була оголошена взимку. Усього це стосується близько тисячі жителів, серед яких є 120 дітей. Евакуацію планують завершити за два місяці. Навігація записів П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу Новий вкид Росії про втрати ЗСУ є фейком – ЦПД