На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

У спортивних змаганнях з художньої гімнастики, які проходили у румунському місті Клуж-Напока, українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Перше місце здобула Дар’я Варфоломеєв із Німеччини, а третє – Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи в окремих вправах можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *