Президент США Дональд Трамп розлютив іранців, що призвело до зірвання делікатних переговорів між країнами. Трамп висловив недипломатичні погрози щодо відновлення атак на Іран, відправивши віце-президента Джей Ді Венса з місією поліпшити відносини з Іраном. Після цього іранська делегація відмовилася від переговорів з США та посередниками. Голова іранської делегації Мохаммед Галібаф підкреслив готовність військ відповісти на будь-які загрози. Переговори між країнами зараз у глухому куті, але тривають непублічні спроби повернути сторони за стіл переговорів. Дипломатична ситуація стала ще напруженішою, коли Трамп заявив про можливість сильного удару і загрозив іранським дипломатам. Попередньо повідомлялося про можливі переговори в Швейцарії для укладення угоди про припинення конфлікту, а також про можливість введення зборів за прохід через Ормузьку протоку, якщо угоду не вдасться досягти. Навігація записів “Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали