Українські військові в неділю вдарили по двом нафтопереробним заводам в Росії. Президент Володимир Зеленський повідомив про це у своєму пості у Фейсбук. Він зазначив, що удари були влучними і досягли НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах Росії. Зеленський наголосив, що такі дії будуть тривати, щоб послабити Росію в її військових діях. У соцмережах також повідомили про пожежу на НПЗ у російському Слов’янську-на-Кубані після української атаки, а також про вибухи на ТЕЦ в Саках у Криму. Навігація записів Зеленський зробив заяву до 30-річчя Конституції У Запоріжжі “приліт” КАБів, є поранені