Президент Сербії Олександр Вучич оголосив про те, що він покине свою посаду президента країни за кілька тижнів. Вучич не уточнив точну дату своєї відставки, але заявив, що це станеться найближчим часом. Згідно з конституцією Сербії, одна людина не може обіймати посаду президента два рази підряд, тому Вучич планує піти на вибори. Він також заявив, що підтримає свою партію на майбутніх виборах для перемоги на них. Навігація записів Землетрус у Венесуелі: кількість жертв зросла до 1430