СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки повідомила, що вдруге за червень уразила російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до Москви. Атака сталася в рамках операції впливу на Росію, яку запровадив президент Зеленський. Безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, в результаті чого сталася детонація. Ця станція є важливим ланком для транспортування дизельного пального до Москви та нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *