США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

Сполучені Штати відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть та Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня, і його не продовжили. Причиною цього рішення були загрози стабільності світового енергетичного ринку, зокрема через напруженість у відносинах з Іраном та ситуацію з блокуванням Ормузької протоки.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *