Військові США успішно провели перше випробування нової системи протиракетної оборони з назвою Golden Dome. Піт Гегсет, очільник Пентагону, повідомив про це в соцмережі. Випробування пройшло успішно, використовуючи передову технологію та систему DDAD, яка знищила безліч загроз. Гегсет підкреслив, що ця система дозволить краще захищати США від різних видів ракет. Також було показано випробування лазерної зброї, зокрема високоенергетичного лазера, розробленого компанією AeroVironment. Golden Dome розробляється з 2025 року та може вимагати значні витрати коштів. Навігація записів Залізниця Німеччини повністю припинила роботу У Франції підтверджено перший випадок зараження вірусом Еболи