Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких районах Києва були введені аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило про це 25 червня. Працівники енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи для швидкого усунення проблеми. Обмеження будуть скасовані після відновлення стабільності в енергосистемі. Також було зазначено, що раніше того ж дня світло вимкнулося на лівому березі Києва, а 22 червня деякі райони столиці також залишились без електрики. Крім того, вранці було повідомлено про нові відключення електропостачання в п’яти регіонах України через російські атаки на об’єкти цивільної енергетики.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *