Президент США Дональд Трамп оголосив про удари по іранських цілях у зв’язку з порушенням угоди про припинення вогню. Він заявив це в соцмережі Truth Social, погрожуючи Ірану знищенням. Американські літаки вдарили по іранських сховищах ракет і дронів, а також по радіолокаційних станціях біля узбережжя. Трамп підтвердив свої погрози стосовно Ірану, наголошуючи, що може настати момент, коли США будуть змушені військовим шляхом довести до кінця те, що розпочали. Навігація записів Росія вдарила Київ балістикою