Президент США Дональд Трамп повідомив у соцмережі, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку, незважаючи на місцеві “фейкові новини”. Трамп також заявив, що США не надають жодних грошей Ірану і не розблоковують його заморожені активи. У разі спростування цієї інформації, Вашингтон може вийти з переговорів з Тегераном. Також Трамп обіцяє використати розблоковані гроші для закупівлі продовольства для іранського населення в американських виробників. Також він зазначив, що за останній день через Ормузьку протоку пройшло 19 млн барелів нафти, що є рекордним показником. Оман у співпраці з Міжнародною морською організацією ООН відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузі без стягування митних зборів. Навігація записів Стало відомо, чим займеться Стармер після відставки з посади прем’єра Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot