Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але корабель продовжив рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп назвав атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Поки не відомо, яке саме судно постраждало та коли сталася атака, але ЗМІ повідомляють, що судно було поранене біля узбережжя Оману. США та Іран ведуть переговори про умови мирної угоди, зокрема щодо проходження суден через Ормузьку протоку та майбутнього запасів урану Ірану. Згідно тимчасової угоди, сторонам дали 60 днів на узгодження цих питань. Навігація записів Конференція у Польщі: з чим повертається Україна