Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що гра з румунською Університатею Клуж не буде легкою, але команда поважає свого суперника і готується до поєдинку серйозно. Костюк підкреслив, що головна мета – бути у найкращій формі на матчі. Тренер наголосив на важливості готовності перемагати будь-якого суперника і підкреслив, що команда завжди готова до високого рівня конкуренції. Крім того, вони планують детально вивчити сильні та слабкі сторони суперника перед грою. Навігація записів Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени