Директор Usyk17 Сергій Лапін висловив свою думку щодо того, чому Олександр Усик не хоче боксувати проти Агіта Кабаєла. Лапін зазначив, що це питання більше стосується бізнесу, ніж особистих відносин. Він вважає, що для проведення такого великого поєдинку потрібна серйозна комерційна підтримка, телетрансляція та підтримка організаторів. Лапін підкреслив, що немає нічого особистого у рішенні Усика не боксувати з Кабаєлом, і якщо з’явиться відповідна можливість, бій все-таки відбудеться. Навігація записів Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця