Сьогодні вночі окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до принаймні семи вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це. Один з вибухів стався в Дарницькому районі, де через атаку з РФ виникли пожежі в декількох місцях. Один людина постраждала. Ще одна пожежа спалахнула поруч з житловим будинком, інша – у СТО. Також вогонь охопив нежитлову будівлю. Навігація записів У Києві юнак за кермом мотоцикла на смерть збив пішохода