Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, затриманого у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже залишили територію Ірану і повернулися додому до своїх родин. За словами речника Міністерства закордонних справ України Георгія Тихого, українська сторона продовжувала активну роботу з усіма відповідними сторонами для звільнення моряків і врешті-решт її зусилля виявилися успішними. Четверо українців вже знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами, а їхнє здоров’я – задовільне. Також відомо, що у грудні 2025 року двоє українців були серед дев’яти моряків, яких звільнили з піратського полону у Сенегалі. Навігація записів На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб