Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але конфлікт між ними продовжується. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що насильство буде відповідатися насильством, у відповідь на удари з обох сторін. Цей конфлікт виник після того, як іранський безпілотник атакував американське судно, а після цього американські військові відповіли ударом по Ірану. Кожна сторона звинувачує іншу у порушенні умов перемир’я. Іран і США погодилися на перемир’я на 60 днів, але навіть після підписання угоди продовжуються конфлікти і обвинувачення одне одного. Навігація записів “Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена