Зранку у вівторок у восьми регіонах України зафіксовано нові знеструмленні через російські атаки на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури і негоду. Про це повідомило Укренерго 23 червня. “Внаслідок російських ударів на ранок є нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, тривають аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні. А через складні погодні умови – дощ, сильні пориви вітру – на ранок повністю або частково знеструмлені понад 160 населених пунктів у чотирьох областях – Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені лінії електропередачі. Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,5% у порівнянні з ранковими показниками у понеділок. “Причина змін – встановлення спекотної погоди на всій території України, що зумовлює активне використання кондиціонерів споживачами”, – пояснили енергетики і попроили громадян перенести користування потужними на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00. Навігація записів На Житомирщині ексдиректора держпідприємства підозрюють у мільйонних збитка На Житомирщині ексдиректора підприємства підозрюють у мільйонних збитках