Українські правоохоронці виявили ряд схем розкрадання бюджетних коштів, пов’язаних з закупівлею та будівництвом укриттів для освітніх закладів та військових об’єктів. Загальні збитки становлять 81 мільйон гривень. Слідство виявило організовану групу, яка незаконно заволоділа 47 мільйонами гривень під час проведення тендерів у Дніпропетровській і Чернігівській областях. Чотирьом учасникам групи та шістьом посадовцям місцевого самоврядування висунули обвинувальні підозри. Також були виявлені подібні випадки у Чернівецькій та Полтавській областях, загальні збитки у яких оцінюються у 34 мільйони гривень. Загалом, державі завдали збитків на суму 81 мільйон гривень через ці схеми. Справа перебуває на стадії встановлення всіх обставин та причетних осіб. Раніше на Львівщині старшу лейтенантку підозрювали у службовій недбалості під час закупівлі генераторів для військової частини, що призвело до збитків у розмірі 18,6 мільйона гривень. Служба безпеки спільно з Національною поліцією також заблокували схему привласнення бюджетних коштів на посилення інженерного захисту об’єктів енергетичної інфраструктури Харківщини. Навігація записів Україна отримала партію літаків від Чехії Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США