Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Співробітники Служби безпеки України та Національної поліції розкрили велику злочинну схему в Черкаській області, де колишній міністр охорони навколишнього середовища підозрюється у розкраданні бюджетних коштів, виділених для розвитку агропромислового комплексу. Він тепер є співвласником компанії, яка отримала державний грант, але замість модернізації підприємства кошти були привласнені. Підозрюваним пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу, зокрема за привласнення майна та службове підроблення. В ході обшуків вилучено комп’ютери та документи, які підтверджують незаконну діяльність. Також в інших областях України за аналогічні схеми вже було складено протоколи про підозру.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *