Співробітники Служби безпеки України та Національної поліції розкрили велику злочинну схему в Черкаській області, де колишній міністр охорони навколишнього середовища підозрюється у розкраданні бюджетних коштів, виділених для розвитку агропромислового комплексу. Він тепер є співвласником компанії, яка отримала державний грант, але замість модернізації підприємства кошти були привласнені. Підозрюваним пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу, зокрема за привласнення майна та службове підроблення. В ході обшуків вилучено комп’ютери та документи, які підтверджують незаконну діяльність. Також в інших областях України за аналогічні схеми вже було складено протоколи про підозру. Навігація записів Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський