Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через обмеження квоти на видобуток нафти. Країна виразила незадоволення зменшенням своїх видобуткових потужностей через війну та нафтовий шок на Близькому Сході. Ірак хоче значно збільшити свою квоту та досягти видобутку в 7 мільйонів барелів на добу. Також згадується вихід Об’єднаних Арабських Еміратів з ОПЕК через суперечки щодо квот та можливостей збільшення виробництва нафти. Навігація записів Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру У Метінвесті розповіли про ремонти на Запоріжсталі після атак РФ