У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав усі матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних осіб до відповідальності. Компанія також вимагатиме компенсацію завданої шкоди та обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що крадіжки газу побутовими споживачами призводять до великих втрат, особливо в умовах загострення ситуації на сході України. Навігація записів Генштаб назвав найактивніші напрямки фронту В Україні зафіксували нові знеструмлення